Szanowni Państwo,

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. G. Pawlikowskiego w Przemyślu informuje, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zaprasza na wykład i wyjątkowe spotkanie z udziałem prof. Jerzego Vetulaniego, niestrudzonego popularyzatora nauki, jednego z największych znawców procesów zachodzących w mózgu, wybitnego neurobiologa i psychofarmakologa, jednego z najczęściej cytowanych polskich uczonych.

Wykład pt. „Dlaczego myślimy i jak mózg może prowadzić nas na manowce?” odbędzie się 27 lutego 2017 roku, o godz. 17:00, w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny pod warunkiem REJESTRACJI i okazania wydrukowanego biletu wstępu w Teatrze. Uczestnicy wykładu będą mieli możliwość zakupu publikacji prof. J. Vetulaniego, po wykładzie istnieje możliwość uzyskania dedykacji Autora.

Wykład stanowi drugą odsłonę cyklu interdyscyplinarnych wykładów „WIELKIE PYTANIA W NAUCE” – nowej inicjatywy WSIiZ, która realizowana jest pod patronatem „Tygodnika Powszechnego”.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Przedsięwzięcie realizowane jest we współpracy z Fundacją Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych w Krakowie oraz z wydawnictwem Copernicus Center Press. Szczegółowe informacje na temat cyklu wykładów znajdują się na stronie internetowej:

http://www.wsiz.rzeszow.pl/wielkiepytania

oraz na Facebooku

https://www.facebook.com/events/1266663190094311/

 

Pliki do pobrania:

Plakat wykładVetulani2017 small

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
im. Józefa Gwalberta Pawlikowskiego w Przemyślu