Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Gwalberta Pawlikowskiego w Przemyślu serdecznie zaprasza bibliotekarzy szkolnych oraz polonistów do udziału w XXII Forum Nauczycieli Bibliotekarzy.

    Głównym punktem spotkania będzie szkolenie nt.: „Literacka gra miejska jako forma propagująca czytelnictwo”, które poprowadzi Oliwia Dąbrowska – pracownik ARTETEKI Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.

    Forum będzie okazją do poznania teoretycznych aspektów tworzenia gier terenowych, dotychczas najczęściej wykorzystywanych do propagowania wiedzy o historii miast i regionów. Tymczasem, jak się okazuje, jest to forma, która doskonale sprawdza się również w obszarze propagowania literatury i rozbudzania zainteresowań czytelniczych. Teoretyczne szkolenie będzie wstępem do warsztatów związanych z opracowaniem Przemyskiej Gry Literackiej, które odbędą się w ramach tzw. Sieci Współpracy i Samokształcenia.

    Zainteresowanych udziałem w Forum zapraszamy do siedziby naszej biblioteki /ul. Śnigurskiego 10-12/ 25 października 2017 r. o godz. 12.00. Termin spotkania Sieci zostanie ustalony wspólnie.

    Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie swojego udziału w Forum pod numerem telefonu (16) 678-47-42 w. 23 lub pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
im. Józefa Gwalberta Pawlikowskiego w Przemyślu