„Rola edukacji czytelniczej i medialnej w rozwoju intelektualnym, psychicznym,

emocjonalnym i społecznym – prezentacja innowacyjnych rozwiązań".

  COMENIUS_100
 
 
 
HONOROWY PATRONAT
MWP        PMP        KOR
Marszałek Województwa
Podkarpackiego
  Prezydent
Miasta Przemyśla
  Podkarpacki Kurator
Oświaty

 

 

    Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. G. Pawlikowskiego w Przemyślu serdecznie zaprasza nauczycieli na konferencję „Rola edukacji czytelniczej i medialnej w rozwoju intelektualnym, psychicznym, emocjonalnym i społecznym – prezentacja innowacyjnych rozwiązań", która odbędzie się 28 listopada 2012 r. o godz. 1200 w siedzibie biblioteki przy ul. Śnigurskiego 10-12.


    Konferencja realizowana jest w ramach polsko-austriackiego projektu „READWAY – w poszukiwaniu skutecznych sposobów rozwijania zainteresowań czytelniczych", funkcjonującego w Programie „Uczenie się przez całe życie" Comenius Regio.


    Spotkanie adresowane jest do nauczycieli bibliotekarzy, polonistów i pedagogów wszystkich etapów nauczania zajmujących się rozwijaniem „umiejętności" obcowania z literaturą oraz poszerzaniem zainteresowania książką wśród uczniów.


    Wykłady wygłoszą: Dorota Karkut - wykładowca Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego, Agnieszka Pietryka - pracownik Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie oraz Jadwiga Świętoń – wieloletni kierownik Oddziału Wspomagania i Planowania Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

    Zgłoszenia na konferencję prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 16 678 49 42 w. 26 (podając imię i nazwisko, miejsce pracy, tel. kontaktowy, e-mail). Po spotkaniu wydajemy potwierdzenie uczestnictwa. Konferencja jest bezpłatna.

 

Serdecznie zapraszamy

 

 
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
im. Józefa Gwalberta Pawlikowskiego w Przemyślu