13 maja 2016 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Przemyślu Filia w Przeworsku miało miejsce rozdanie nagród przyznanych w konkursie plastycznym „Szlakiem mitów i legend”.

    W uroczystości wzięli uczniowie, których prace zostały nagrodzone w konkursie wraz z nauczycielami i rodzicami. Spośród wszystkich prac, które wpłynęły na konkurs wybranych zostało 7 prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi. W kategorii klas 4-6 szkół podstawowych nagrodzone zostały prace uczniów z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu i Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Łopuszce Wielkiej. W kategorii klas 1-3 gimnazjum nagrodzeni zostali uczniowie ze Gimnazjum im. Jana Pawła II
w Kańczudze.

Spotkanie prowadziła Pani Anna Haładyj , kierownik przeworskiej filii.

    Dyplomy i nagrody książkowe laureatom konkursu wręczali członkowie jury - Pani Agata Ostrzywilk-Homik – nauczycielka z Zespołu Szkół w Studzianie oraz Gertruda Kmiecik nauczyciel-bibliotekarz z przeworskiej filii. Nagrodzone prace zostały wyeksponowane na wystawie pt. : „Mity i legendy” w holu biblioteki. Spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem laureatów na tle ekspozycji.

Gertruda Kmiecik

 

 

Zdjecie_01.JPGZdjecie_02.JPGZdjecie_03.JPGZdjecie_04.JPGZdjecie_05.JPGZdjecie_06.JPG

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
im. Józefa Gwalberta Pawlikowskiego w Przemyślu