BAJECZKA RODZICA I DZIECKA – ZAPROSZENIE

Przemyśl

Przeżywana od kilku tygodni „narodowa kwarantanna” to okres bardzo trudny i wymagający dla nas wszystkich – okres lęku, ciężkiej pracy i nauki w warunkach, do których nie przywykliśmy, itp. Z drugiej strony to okres, który stwarza możliwość spędzenia z rodziną większej niż zazwyczaj ilości czasu. Zewsząd docierają do nas pomysły rodziców czym wypełnić te długie dni i tygodnie z dziećmi przebywającymi niemal non stop w domowej izolacji, jak np. wspólne gotowanie, gimnastyka domowa, gry planszowe, zajęcia plastyczne, układanie puzzli, itd.

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Gwalberta Pawlikowskiego w Przemyślu pragnąc zainspirować rodziny do wspólnego przyjemnego i pożytecznego, a jednocześnie kreatywnego  spędzenia czasu kwarantanny ogłasza akcję „Bajeczka Rodzica i Dziecka”. Szczegóły na plakacie:

Plakat
Autorzy filmików zobowiązani są wypełnić, podpisać i odesłać wraz z filmikiem znajdującą się w poniżej ZGODĘ.

Przesłanie filmiku jest równoznaczne z oświadczeniem, iż osoba nadsyłająca jest jego autorem/autorką. W przypadku złamania przepisów dotyczących praw autorskich odnoszących się do nadesłanych filmików, osoba przesyłająca przyjmuje na siebie wszelkie roszczenia z tym związane, które osoby trzecie mogłyby kierować przeciwko organizatorowi akcji.

Serdecznie zachęcamy do włączenia się w tę inicjatywę i czekamy na wasze filmiki.

Autor: Elżbieta Krupa