TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Lubaczów

Opis alternatywny

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek – to akcja promocji czytelnictwa i bibliotek organizowana przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich od 2004 roku.

Przemyśl

Opis alternatywny

8 maja - Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek składamy serdeczne życzenia wszystkim Koleżankom i Kolegom z bibliotek szkolnych, pedagogicznych i publicznych.

Przemyśl

Opis alternatywny

2 maja - Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Dzień Flagi został ustanowiony przez Sejm w 2004 r. Celem święta jest promowanie szacunku do flagi oraz propagowanie wiedzy o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych. W tym dniu Polacy z dumą wywieszają flagi w domach i instytucjach państwowych.

Przemyśl

Opis alternatywny

13 KWIETNIA – DZIEŃ PAMIĘCI OFIAR ZBRODNI KATYŃSKIEJ

Katyń – symboliczne miejsce straszliwej zbrodni ludobójstwa dokonanego w 1940 roku przez NKWD na prawie 22 tys. obywateli II Rzeczypospolitej, głównie jeńcach wojennych – oficerach WP, policjantach, przedstawicielach polskiej inteligencji.Niech

Lubaczów

Opis alternatywny

Zajęcia edukacyjne w lubaczowskiej filii

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia w Lubaczowie posiada bogatą ofertę edukacyjną dla uczniów szkół podstawowych, celem realizowanych przez nas zajęć jest przygotowanie uczniów do samodzielnego korzystania z różnych źródeł informacji, oraz wzbudzenie