TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Lubaczów

Opis alternatywny

VI Lubaczowskie Dni seniora

5 listopada 2021 roku w czytelni lubaczowskiej filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej odbyło się spotkanie z literaturą – Tuwim dla dorosłych w ramach obchodów Lubaczowskich Dni Seniora.

Lubaczów

Opis alternatywny

XV Przegląd Sztuki Rozrywkowej o „Złotą Beczkę Śmiechu”

27.10.2021 r. w Miejskim Domu Kultury im. Aleksandra Sas-Bandrowskiego w Lubaczowie odbył się jubileuszowy XV Przegląd Sztuki Rozrywkowej o „Złotą Beczkę Śmiechu”. Jak co roku Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Przemyślu, Filia w Lubaczowie włączyła

Przemyśl

Opis alternatywny

Zaproszenie na konferencję

"Etat w sieci - kondycja psychiczna dzieci i młodzieży w czasie nauki zdalnej" to temat wiodący planowanej konferencji.

Lubaczów

Opis alternatywny

Narodowe Czytanie 2021 w Lubaczowie

04.09. 2021 r. odbyła się jubileuszowa 10. edycja Narodowego Czytania. W tym roku czytano jedno z najsłynniejszych dzieł okresu Młodej Polski "Moralność Pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej.

Lubaczów

Opis alternatywny

Książki na wakacje

„Książka jest jak czarodziejskie drzwi, bo jej okładka jest jak brama do zaczarowanego świata. Kiedy się przez nią przejdzie, przeżyje się różne przygody, spotka niezwykłe postacie, zobaczy niespotykane zjawiska.”

Lubaczów

Opis alternatywny

Ósma - nietypowa - edycja Odjazdowego Bibliotekarza w Lubaczowie

Odjazdowy Bibliotekarz to akcja o zasięgu ogólnopolskim, podczas której bibliotekarze, czytelnicy, wszyscy miłośnicy książek oraz turystyki rowerowej przejeżdżają w peletonach, aby aktywnie spędzić czas w gronie osób o podobnych zainteresowaniach.

Lubaczów

Opis alternatywny

Regionalia w zbiorach lubaczowskiej filii

Nawiązując do hasła tegorocznej edycji Tygodnia Bibliotek „Znajdziesz mnie w bibliotece” w Filii w Lubaczowie czytelnik znajdzie wiele interesujących książek dotyczących naszego regionu.