TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Lubaczów

Opis alternatywny

Narodowe Czytanie 2021 w Lubaczowie

04.09. 2021 r. odbyła się jubileuszowa 10. edycja Narodowego Czytania. W tym roku czytano jedno z najsłynniejszych dzieł okresu Młodej Polski "Moralność Pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej.

Lubaczów

Opis alternatywny

Książki na wakacje

„Książka jest jak czarodziejskie drzwi, bo jej okładka jest jak brama do zaczarowanego świata. Kiedy się przez nią przejdzie, przeżyje się różne przygody, spotka niezwykłe postacie, zobaczy niespotykane zjawiska.”

Lubaczów

Opis alternatywny

Ósma - nietypowa - edycja Odjazdowego Bibliotekarza w Lubaczowie

Odjazdowy Bibliotekarz to akcja o zasięgu ogólnopolskim, podczas której bibliotekarze, czytelnicy, wszyscy miłośnicy książek oraz turystyki rowerowej przejeżdżają w peletonach, aby aktywnie spędzić czas w gronie osób o podobnych zainteresowaniach.

Lubaczów

Opis alternatywny

Regionalia w zbiorach lubaczowskiej filii

Nawiązując do hasła tegorocznej edycji Tygodnia Bibliotek „Znajdziesz mnie w bibliotece” w Filii w Lubaczowie czytelnik znajdzie wiele interesujących książek dotyczących naszego regionu.

Lubaczów

Opis alternatywny

KONSTYTUCJE POLSKIE

Rok 2021 ogłoszony został Rokiem Konstytucji 3 Maja. Właśnie w 2021 roku mija 230 lat od ustanowienia tej ważnej dla historii Ustawy Rządowej.

Lubaczów

Opis alternatywny

Bezpieczny Internet

Internet, smartfony, komputery są wszechobecne i stanowią ważny element ludzkiego życia w erze społeczeństwa informacyjnego XXI wieku. W obecnej rzeczywistości w stanie epidemii, gdy ograniczone są kontakty międzyludzkie, a nauka i praca odbywa się w

Lubaczów

Opis alternatywny

Kobietę otwiera się słowami

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Przemyślu Filia w Lubaczowie od wielu lat współpracuje z Lubaczowską Radą Seniorów