TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Lubaczów

Opis alternatywny

Zajęcia terapeutyczne w Lubaczowie

Dnia 7.10.2019 r. odbyły się kolejne już zajęcia z wychowankami Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Zespołu Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie.

Lubaczów

Opis alternatywny

V Lubaczowskie Dni Seniora

08.11.2019 w piątek rozpoczęły się V Lubaczowskie Dni Seniora. Tradycyjnie jedno spotkanie odbyło się w czytelni Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej Filia w Lubaczowie.

Lubaczów

Opis alternatywny

XIII PRZEGLĄD SZTUKI ROZRYWKOWEJ - ''ZŁOTA BECZKA ŚMIECHU''

29.10.2019 r. w Lubaczowie odbył się XIII Przegląd Sztuki Rozrywkowej „ O złotą Beczkę Śmiechu”- Kabaretonik 2019. Po raz kolejny Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Przemyślu Filia w Lubaczowie włączyła się w realizację przedsięwzięcia poprzez udział

Lubaczów

Opis alternatywny

8 edycja Narodowego Czytania w Lubaczowie

Tegoroczna ósma edycja Narodowego Czytania przebiegała pod hasłem Nowele polskie. Z ponad stu propozycji wybrano osiem tekstów : „Dobra Pani” Elizy Orzeszkowej, „Dym” Marii Konopnickiej, „Katarynka” Bolesława Prusa, „Mój ojciec wstępuje do strażaków”

Lubaczów

Opis alternatywny

Ora Regev-Heumann w lubaczowskiej filii PBW

We wrześniu 2019 roku minęło 80 lat od wybuchu II wojny światowej. Jest to zatem miesiąc pamięci o zbrodniach i ofiarach działań wojennych, w których ucierpiała ludność wielu narodowości, szczególnie żydowskiej.