IBUK LIBRA

Przemyśl

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że otrzymali Państwo dostęp do nowych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA (1392 tytuły).
Serwis IBUK LIBRA umożliwia dostęp do elektronicznych publikacji z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawnictw. Każdy użytkownik w sieci biblioteki, po wejściu na stronę http://libra.ibuk.pl/, otrzyma dostęp do książek w ibuku.
Znajdź książkę przy pomocy naszej wyszukiwarki, wprowadzając odpowiednie filtry, a następnie kliknij na wybraną publikację aby zobaczyć informacje o książce wraz z podglądem treści.
W celu skorzystania z zaawansowanych funkcji pracy z książką należy kliknąć na "+ DODAJ DO PÓŁKI myIBUK" i utworzyć swoje osobiste konto myIBUK.
UWAGA: - bardzo ważne! – w pierwszej kolejności rejestrujemy się (podajemy adres e-mail i hasło).
Konto myIbuk - wymagana przeglądarka: Google Chrome, IE v.10 lub Mozilla Firefox.
Konto myIbuk - zaznacz tekst, wprowadź zakładki, notatki; stwórz wirtualna półkę z książkami, generuj bibliografię, korzystaj ze słownika i encyklopedii.
W bibliotece można otrzymać kody do zdalnego dostępu albo samodzielnie pobrać ze strony biblioteki https://pbw.org.pl/ z zakładki E-USŁUGI (KODY/VOUCHERY) i korzystać z oferty z komputerów domowych. Dostęp do informacji o zbiorach zapewnia katalog INTEGRO. Poniżej linki do filmików instruktażowych :
https://www.youtube.com/watch?v=p-DQnp1fvgI
https://www.youtube.com/watch?v=LWWktdghscY
https://www.youtube.com/watch?v=7GNxlHtmtWk
UWAGA !!! Wszystkie Piny aktywne do grudnia 2018 zostały wczoraj przedłużone na kolejny rok i czytelnicy, którzy taki PIN otrzymali, nie muszą pobierać nowych pinów!!!! Więcej informacji o tym, jak korzystać z serwisu znajduje się w działach POMOC oraz FAQ (prawy dolny róg na stronie libra.ibuk.pl).

Tekst: M. Fiołek

Autor: Barbara Bak