UWAGA UCZESTNICY KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO pt. PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA

Przemyśl

Zgodnie z regulaminem zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do konkursu fotograficznego Piękna nasza Polska cała.

Z wielka radością spieszymy poinformować, że zainteresowanie tą inicjatywą przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Otrzymaliśmy bowiem ponad 100 zgłoszeń zawierających łącznie kilkaset zdjęć. Wykonano je w różnych miejscach „od Bałtyku po gór szczyty”. Zawierają oryginalne ujęcia zabytków, ciekawych i niekiedy tajemniczych miejsc oraz ojczystej fauny i flory – tej powszechnie znanej i docenianej (np. szczyty Tatr, bałtyckie plaże) i tej mniej rzucającej się w oczy (np. kwiatki w ogródku babci, pies wylegujący się w polu), itp.

Wszystkie, wykonane zgodnie z założeniami konkursu i odpowiednio opisane prace będziemy systematycznie publikować na Facebooku i stronie internetowej PBW w Przemyślu.
 
Jednocześnie informujemy, że ze względu na tak dużą liczbę zgłoszeń i wynikające z tego trudne zadanie rzetelnego przejrzenia oraz oceny nadesłanych fotografii, wyniki konkursu zostaną opublikowane na przełomie października i listopada br. Wówczas poinformujemy również o terminie wręczenia nagród zwycięzcom i dyplomów uczestnikom konkursu.

Poniżej prezentujemy kilka konkursowych fotografii.

Autor: Elżbieta Krupa