XXV Forum Nauczycieli Bibliotekarzy oraz Sieci współpracy i samokształcenia

Przemyśl

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Gwalberta Pawlikowskiego w Przemyślu serdecznie zaprasza bibliotekarzy bibliotek szkolnych miasta Przemyśla i powiatu przemyskiego na XXV Forum Nauczycieli Bibliotekarzy, w ramach którego odbędą się kreatywne warsztaty promujące i rozwijające czytelnictwo pt. Challenge w bibliotece Cz. II.
 
Tym razem szkolenie poprowadzą Lidia Marzec, Marta Mróz oraz Anna Więckowska z Biblioteki Pedagogicznej w Tarnowie. Zaprezentują uczestnikom innowacyjne formy pracy z książką i młodym czytelnikiem.
 
Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli bibliotekarzy, a w szczególności członków Sieci współpracy i samokształcenia do współorganizacji Odjazdowego Bibliotekarza w naszym mieście. Dotychczasowa wspólna praca bibliotekarzy bibliotek szkolnych i pedagogicznych na rzecz popularyzacji czytelnictwa jest zdecydowanym sukcesem – m.in. zaowocowała premierą Przemyskiej Gry Literackiej, prekursorskiej w Przemyślu. Przed nami kolejne wyzwanie…
 
Spotkanie odbędzie się 27 listopada 2019 r. (środa) o godz. 11.00 (ok. 2,5 h) w siedzibie biblioteki (ul. Śnigurskiego 10-12).
 
Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie swojego udziału do 22 listopada br. (nr tel. 16 678 49 42 wew. 23).

Autor: Agnieszka Biedroń