Zaproszenie na szkolenie dla nauczycieli nt. „Zabić Polaków. „Operacja polska” NKWD 1937-38”

Przeworsk

Instytut Pamięci Narodowej - Oddział w Rzeszowie oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Gwalberta Pawlikowskiego w Przemyślu Filia w Przeworsku przy Podkarpackim Zespole Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie zapraszają nauczycieli ze szkół miasta i powiatu przeworskiego do udziału w szkoleniu pt. Zabić Polaków. „Operacja polska” NKWD 1937-38.


Zaproszenie kierujemy do nauczycieli  historii, języka polskiego, wychowawców, nauczycieli bibliotekarzy i wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

Szkolenie odbędzie się 28 marca 2023 r. (wtorek) w godz. 12.00-14.00 w siedzibie biblioteki (Przeworsk, ul. Jagiellońska 16).  Poprowadzi je Katarzyna Kyc – starszy specjalista Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN w Rzeszowie.  

Uczestnicy otrzymają materiały edukacyjne oraz zaświadczenia wystawione przez IPN – Oddział w Rzeszowie.

Zgłoszenia udziału w warsztatach przyjmowane są pod numerem telefonu 17 86 06 054. Liczba miejsc jest ograniczona – o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

​Wszystkich zainteresowanych nauczycieli zachęcamy do uczestnictwa w szkoleniu, a Dyrektorów uprzejmie prosimy o umożliwienie im udziału w tej interesującej formie edukacyjnej.

Autor: Katarzyna Rudnicka